Odpowiedni dobór elementów, to podstawa każdej stylizacji.

Dlatego my kobiety w swoje szafy mamy wypchane po brzegi. Dzięki czemu znajdziemy coś co będzie podstawą każdej stylizacji.

Nikt nam nie może zabronić bawić się modą. A musimy przetestować lub spróbować połączyć ze sobą parę elementów. Chyba, każda z nas ma podobnie, że nie nałożymy na siebie czegoś co nam się nie podoba.
Ponieważ mamy świadomość że ubranie oraz całkowity nasz wygląd ma wpływ na to jak jesteśmy odbierane przez innych. Mimo, że ocenianie innych przez wygląd jest nieodpowiednim zachowanie, to i tak wiele osób tak robi.

Natomiast są sytuacje oraz okazje wymagają od nas stroju, który powinien podkreślić naszą kobiecą sylwetkę. Ale nie tylko sylwetka zostaje podkreślona lecz także wpływa to na naszą elegancję oraz samopoczucie.

Dzięki elegancji czujemy się pewniejsze siebie.

styl przez duze s

Dużo inspiracji czerpię z takich portali modowych oraz blogów takich jak tutaj. Bo nie tylko chcemy się czuć podczas imprez elegancko lecz możemy znaleźć inne okazje podczas, których chcemy również czuć się elegancko.
Zdarzają się takie okazje jak wyjścia z przyjaciółkami lub spotkania w sprawie pracy. Podczas których elegancki wygląd to podstawa. Podczas takich spotkań możemy wybrnąć na parę ciekawych sposobów. Wszystko zależy od tego w czym się czujemy najlepiej. Oprócz tego w swojej garderobie powinnyśmy mieć sportowe stylizacje, które z pewnością się mogą dla nas przydać nie tylko do trenowania lecz do luźnego odpoczynku w mieszkaniu.

 

Co wybieram, żeby czuć się elegancko.

Dużą uwagę zwracam podczas przygotowań. Na pierwszy ogień proponuje wybrać tak jak ja. I postawić na w pełni eleganckie żakiety, które według mnie świetnie skomponują się z różnymi spódnicami oraz koszulami. Lecz pamiętajmy, że żakiety z zoio są dobrym wyborem na również jako uzupełnienie weselnej stylizacji na chłodniejsze dni. Pamiętajmy, że jesteśmy kobietami i styl to nasze drugie imię a moda jest po to, żeby się nią bawić.

Ten wpis został opublikowany w kategorii kobieta, styl i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *